Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Oferujemy możliwość połączenia szkolenia dla firm z wyjazdem integracyjnym ze szkoleniem o wybranej przez Państwa tematyce. Uzupełnienie wyjazdu o elementy warsztatowe pozwala na kompleksowe zagospodarowanie potencjału tkwiącego w imprezach integracyjnych. Kombinacja dobrej zabawy, elementów edukacyjnych i sportowych przyczynia się do budowy zgranego i zmotywowanego zespołu. Umożliwia również podniesienie kompetencji kluczowych dla rozwoju organizacyjnego zespołów i pracowników.

Wierzymy, że podstawowym sposobem wspierania rozwoju osób dorosłych jest nauka poprzez doświadczenie. Biorąc pod uwagę ten fakt oraz aktywny charakter wyjazdu integracyjnego, szkolenia dla firm które proponujemy posiadają liczne elementy dynamiczne i aktywizujące zespół, takie jak gry, zabawy czy symulacje. Sięgamy jednak do szerszego spektrum metod. Często zdarza się, że określoną wiedzę najlepiej przekazać poprzez twórczą dyskusję, burzę mózgów, ogrywanie ról czy analizę przypadków. Wspomniane metody szkoleniowe uzupełniają przeprowadzane przez nas warsztaty.

Szkolenia dla firm konstruowane i realizowane są przez doświadczonych trenerów zarządzania i psychologów. Gwarantuje to wysoki poziom merytoryczny oraz profesjonalizm wykonania.

 

 
 
Home | Kadra | Imprezy integracyjne | Sporty extremalne | Szkolenia dla firm | Sporty zimoweKontakt | Linki
© BAGMA EXTREME - Krościenko nad Dunajcem. Realizacja projektu: Verakom