Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 

 

 

Zima to nowe wyzwania i możliwości. Dla firm organizujemy imprezy integracyjne, w których wykorzystujemy : skutery śnieżne, pontony oraz liny. Dla amatorów sportów wodnych oferujemy snowrafting tj. zjazd z górki na pontonie.

Dla grup chcących zasmakować rywalizacji oraz sprawdzić swoje umiejętności jazdy na nartach organizujemy zawody narciarskie, na które zawodnicy mogą przygotować się dzień wcześniej pod okiem instruktorów narciarstwa.

Dla indywidualnych klientów firma Bagma Extreme prowadzi naukę jazdy na nartach na stoku Palenica. Swoje umiejętności i wiedzę wykorzystujemy w celu przeszkolenia początkujących, lub też doskonalących swoje umiejętności i techniki jazdy, narciarzy i snowboardzistów.

Firma BAGMA EXTREME organizuje również wyprawy tourowe, czyli przejścia szlaków na sprzęcie do ski-alpinizmu. Jest to dyscyplina, która w Polsce jest jeszcze mało znana, ale szybko znajduje swoich zwolenników. Sprzęt ski - alpinistyczny ma o tyle spore możliwości, że pozwala na przejście trudnych i stromych oraz nieprzetartych szlaków, a w finale zjazd w śnieżnym puchu.
Współpracujemy z wypożyczalnią sprzętu zimowego, który jest zawsze profesjonalnie dobrany, indywidualnie do każdego klienta.

narty narty "PALENICA"
narty narty "PALENICA"
ski-alpinizm KARKONOSZEski-alpinizm KARKONOSZE
wifrdok ze stoku Szafranówkawifrdok ze stoku Szafranówka
snowboard Szafranówkasnowboard Szafranówka
narty narty "PALENICA"
ski-alpinizm TATRYski-alpinizm TATRY
ski-alpinizm TATRYski-alpinizm TATRY
skuteryskutery
Beskid SądeckiBeskid Sądecki
 
Home | Kadra | Imprezy integracyjne | Sporty extremalne | Szkolenia dla firm | Sporty zimoweKontakt | Linki
© BAGMA EXTREME - Krościenko nad Dunajcem. Realizacja projektu: Verakom