Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

powrót

 PRZYKŁADOWE  SCENARIUSZE

Walka o flagę
Bardzo emocjonująca rozgrywka w której każda drużyna musi działać na kilka frontów, w dodatku jednocześnie musi atakować i bronić swojej flagi, wygrywa drużyna, która pierwsza dotrze do flagi drużyny przeciwnej, zdobędzie ją i dostarczy do swojej bazy.

Oblężenie
Jedna z drużyn w wyznaczonym miejscu zajmuje stanowiska obronne i ma za zadanie za wszelką cenę utrzymać ten teren drużyna przeciwna ma za zadanie zdobyć ten teren, technika dowolna liczy się zdobyty lub obroniony teren, to zależy w której drużynie jesteś.
 
Ochrona prezydenta  
Pracownicy BOR-u muszą bezpiecznie przeprowadzić prezydenta leśnym traktem i było by to proste zadanie gdyby nie to że na trasie czają się zamachowcy, ale wbrew pozorom prezydenta można bezpiecznie przeprowadzić w końcu jego ochrona to sami profesjonaliści.

Szturm
Zabawa polega na zdobyciu flagi umieszczonej na środku pola do gry w paintball, wygrywa drużyna, która pierwsza dotrze do flagi, zdobędzie ją i dostarczy do swojej bazy, nie jest to proste zadanie ponieważ obie drużyny mają ten sam cel i żadna drużyn nie zechce dopuścić nikogo do flagi z drużyny przeciwnej.

Tel. 512 320 590, e-mail biuro@bagmaextreme.pl


 

paintballpaintball
paintballpaintball
paintballpaintball
paintballpaintball
paintballpaintball
 
Home | Kadra | Imprezy integracyjne | Sporty extremalne | Szkolenia dla firm | Sporty zimoweKontakt | Linki
© BAGMA EXTREME - Krościenko nad Dunajcem. Realizacja projektu: Verakom