Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Ratownicy GOPR, TOPR, WOPR, ratownicy medyczni, przewodnicy górscy, instruktorzy: wspinaczki, kajakarstwa, narciarstwa, snowboardu, sportów zimowych oraz wodnych.

Kadra BAGMA EXTREME to ludzie, którzy poprzez różnego rodzaju kursy specjalistyczne oraz chęć doskonalenia swoich umiejętności zdobyli doświadczenie, które pozwala w pełni profesjonalnie podejść do każdego zlecenia nawet takiego jak sporty ekstremalne. Jesteśmy w stanie dostosować się do indywidualnych wymagań nawet najbardziej wymagającego klienta. Dzięki nawykom wyniesionym z ratownictwa nasze imprezy integracyjne należą do bezpiecznych bo właśnie ten czynnik oprócz dobrej zabawy uważamy za najważniejszy. Nasi ludzie czynnie uprawiają sport, co przekłada się na osiągnięcia, jakie zajmują na arenie Polskiej jak i również światowej.

Realizujemy i wprowadzamy w rzeczywistość to, co stanowi pragnienie wielu z nas - sprawdzamy twoje możliwości i wyznaczamy ich granice w warunkach niecodziennych, ekstremalnych.

 

 Maciej Gębala

 
właściel firmy BAGMA EXTREME. Instruktor ratownictwa górskiego, zawodowy ratownik GOPR, instruktor narciarstwa i wspinaczki. Hobby GÓRY    WODA. Absolwent PPWSZ o kierunku Rekreacja i Turystyka, opiekun na placówkach wypoczynku dzieci i młodzieży.

tel. 512 320 590

 

 

Szymon Zachwieja

 starszy ratownik GOPR, WOPR, instruktor wspinaczki, trener narciarstwa i kajakarstwa. Były zawodnik w kajakarstwie górskim. Obecnie jago pasją jest ski-alpinizm, kilkukrotny mistrz Polski w ski-alpiniżmie. Absolwent AWF Kraków.

 

 

 

Mirosław Zieliński 

ratownik TOPR, przewodnik tatrzański, pilot wycieczek, instruktor wspinaczki skałkowej, narciarstwa zjazdowego.Członek Speleoklubu Tatrzańskiego w Zakopanym. Aktywnie uprawia ski-alipinizm, alpinizm oraz kanioning.

 

 

 

 Jerzy Zachwieja

 starszy ratownik GOPR, instruktor wspinaczki, narciarstwa, ratownik wodny WOPR. Czynnie uprawia alpinizm i ski-alpinizm. Amator wyjazdów nie tylko szkoleniowych. Z całej kadry posiada największe doświadczenie w dziedzinach, które uprawia.

 

 

 

 Adam  Czaja

  instruktor kajakarstwa górskiego, instruktor narciarstwa, mistrz Polski i Europy w kajakarstwie górskim, flisak. Czynnie uprawia kolarstwo górskie.

 

 

 

 Joanna Mędoń

  instruktor kajakarstwa, zawodniczka kadry narodowej w slalomie kajakowym, Srebrna medalistka Mistrzostw Europy seniorów w slalomie kajakowym, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski

 

 

 

 Piotr Mędoń

 Istruktor i trener kajakarstwa, narciarstwa, młodszy ratownik WOPR, Absolwent AWF Kraków i AE Kraków. Czynnie uprawia ski-alpinizm.

 

 

 

 Zbigniew Botor

 ratownik GOPR, przewodnik beskidzki, górski, terenowy, pilot wycieczek. Instruktor narciarstwa. Jego pasja to góry i ratownictwo, poświęca na to każdą wolną chwilę.

 

 

 

 Przemysław Wiercioch

  ratownik MEDYCZNY, ratownik GOPR, młodszy ratownik WOPR, instruktor narciarstwa. Łączy zainteresowania i hobby z pracą zawodową.

 

 

 

 Marcin Brożny

  ratownik GOPR, przewodnik beskidzki, górski. Absolwent AR w Krakowie. Pracuje jako leśnik w Pienińskim Parku Narodowym. Pasja to: góry, przyroda - z którymi codziennie ma bliski kontakt."

 

 

 

 Marcin Nowak

 ratownik GOPR, młodszy ratownik WOPR, instruktor narciarstwa. Czynnie uprawia kolarstwo górskie i ski-alpinizm.

 

 

 

 

 Zosia Czerwińska

  absolwentka szkoły mistrzostwa sportowego, zawodniczka kajakarstwa górskiego, instruktor narciarstwa.

 

 

 

 

 Heniek Polaczyk

 ratownik WOPR, instruktor kajakarstwa górskiego oraz instruktor narciarstwa. Zawodnik kajakarstwa, Mistrz  Europy  w Nottingham, kilkukrotny Mistrz Polski.

 

 

 

Jakub Gębala

 instruktor snowboardu, informatyk z zawodu. Jego pasja to oczywiście jazda na snowboardzie oraz rodzina.

 

 

 

 

Hubert Klimek

 ratownik GOPR, młodszy ratownik WOPR, zawodnik kajakarstwa górskiego, kolarstwa górskiego, narciarstwa alpejskiego. Zamiłowanie do rzek górskich i gór.

 
Home | Kadra | Imprezy integracyjne | Sporty extremalne | Szkolenia dla firm | Sporty zimoweKontakt | Linki
© BAGMA EXTREME - Krościenko nad Dunajcem. Realizacja projektu: Verakom